BMW X4
XDRIVE20I EXECUTIVE AUT. | LEDER | HUD | ELEK. TREKHAAK | CAMERA | DODEHOEK
Direct kopen, basisprijs: € 21.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 21.950,-
LEASEPRIJS: € 361,77 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X4 |
|---|---|
| Uitvoering: | XDRIVE20I EXECUTIVE AUT. | LEDER | HUD | ELEK. TREKHAAK | CAMERA | DODEHOEK |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 augustus 2014 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 127.315 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 361,77 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 8-XJH-85 |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 1.710 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.325 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- Koplamsproeiers
- mistlampen voor
- regensensor
- Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel
- Xenon verlichtingspakket
- Infotainment
- Navigatiesysteem Professional
- audioinstallatie met CD-speler
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB-Tuner
- Head-Up Display
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning 2-zone
- Achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- cruise control
- lederen stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- Veiligheid
- afdaal assistent
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Lane Change Warning
- Park Distance Control voor/achter (PDC)
- passagiersairbag
- Surround View
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels
- Innovation Pack
- Lichtmetalen velgen
- Privacy glass
- start/stop systeem